Кольорові ідеї
Вашого інтер'єру

Статті про склоблоки

10 вересня 2017

Навіщо потрібні склоблоки ?

Багато хто думає , що склоблоки - це абсолютно звичайний декоративний матеріал і використовують їх виключно як прикраса інтер'єрів будинків і квартир. Але ж крім здатності перетворювати приміщення, вони можуть виконувати і інші функції.
 
Де використовувати склоблоки
 
Склоблоки зроблені не просто зі скла, а з пресованого його виду. Воно товсте і може витримати такі ж навантаження, як цегла. Така висока міцність дозволяє зробити з склоблоків стіни , які витримують навіть значні перепади температури. Вони стануть незамінним матеріалом для зведення стін на підприємствах , в приміщеннях яких потрібно забезпечити хорошу освітленість , адже не в кожному з них можна встановлювати звичайні вікна .
 
 
Потрібні склоблоки і для оформлення отвору на сходовому майданчику. Вони набагато зручніше і практичніше , ніж скла. А як же спорткомплекси? Стінки і вікна в душових, басейнаx, роздягальнях і лазнях роблять найчастіше саме з склоблоків. І це правильне рішення , так як цей матеріал чудово пропускає світло , але при цьому не деформується і не псується від вологи.
 
Але особливу популярність склоблоки отримали в оформленні житлових приміщень. Якщо ви хочете створити унікальний , довговічний і стильний інтер'єр у себе вдома , то вам точно потрібен цей матеріал. З цього універсального матеріалу можна не тільки зробити стінки і перегородки в туалетах або ванних кімнатах. З його міццю можна здійснити зонування і звести склепіння або навіси в зимових садах.
 
 
Оригінальний дизайн з склоблоками
 
Сьогодні асортиментна лінійка випускаються склоблоків величезна. Ті, хто уявляє собі цей матеріал тільки квадратної форми синього або блакитного кольору (як той, що встановлений в багатьох поліклініках і держустановах ) - глибоко помиляються. Сучасні склоблоки можуть бути різних відтінків , форм , фактур і навіть з малюнками. На деяких виробництвах виготовляється і такий вид цього обробного матеріалу , який дозволяє створювати художні панно з різними зображеннями .
 
Стануть в нагоді склоблоки і тим , хто хоче прикрасити стіни заміських будинків. Можна для цього використовувати різні їх види . Вибравши кольорові вироби , ви створите яскравий інтер'єр , а якщо купите склоблоки зі вставками , то отримаєте стіни з унікальними малюнками або ж з імітацією фактури натуральних каменів. Крім того , ваш будинок і зовні буде виглядати дуже красиво!