Застосування

Види і форми склоблоків

Склоблок - скляна та порожня всередині цегла, унікальний будівельний матеріал, який має властивості як скла, так і структурного елементу.

Композиції зі склоблоків - це більше чим вікна, це більше чим стіни. Це неймовірне сполучення функціональності та можливості втілення фантазії архітекторів, дизайнерів у інтер'єрах й екстер'єрах. Склоблок – матеріал, що створений для втілення архітектури світла. Склоблоки Vetroarredo та Vitrablok чарівно наповнюють світлом, перевтілюють темні й невиразні приміщення, збільшуючи їхній простір за рахунок глибини проникнення світла.

Компанія „Бусел” пропонує прозорі та матові склоблоки виробництва заводів групи Seves: Vitrablok (Чехія), Vetroarredo (Італія):
- безбарвні, гладкі та з візерунками.
- кольорові з кольоровий скломаси (body tinted)
- кольорові яскраві склоблоки ( inside injected, фарбування зсередини)

 

Основні характеристики склоблоків

Основні характеристики є основними перевагами склоблоків:

- Світлопроникність. Близька до світлопроникності віконного скла. Близько 80 % для безбарвних, і від 50 - до 70 % для кольорових і матових склоблоків.
- Теплоізоляція. Склоблоки, завдяки розрідженому внутрішньому середовищу, чудові теплоізолятори, з показниками близькими до стандартних склопакетів.
- Звукоізоляція. Склоблоки - хороший звукоізоляційний матеріал. Стінки зі склоблоків перевершують звукоізоляцію цегляної стіни однакової товщини.

Крім цього, корисними властивостями склоблоків SEVES є:

- негорючість,
- стійкість до перепадів температур,
- вологостійкість.

Склоблок - матеріал з відмінними екологічними показниками, невибагливий в догляді. Яскраві, пофарбовані зсередини склоблоки, виробництва чеського заводу VITRABLOCK можна використовувати лише в інтер'єрі, інші - і безколірні, і кольорові - застосовуються як в інтер'єрі, так і в екстер'єрі.

Сучасна лінія склоблоків Vetroarredo - Pegasus - дозволяє зменшити товщину шва до 5 мм, і в окремих випадках, до 2 мм. Зменшення товщини шва дозволяє суттєво покращити естетичні та тепло-, звукоізоляційні показники стін із склоблоків, не зменшуючи їх міцності.

Для отримання ефекту панорамного огляду застосовують прозорі гладкі склоблоки, а використовуючи матові блоки або блоки з чітким візерунком досягають закритості, інтимності інтер'єру.

Розмаїття вишуканих кольорів задовольнить смаки найвитонченіших та найвимогливіших замовників, а також відкриє необмежені можливості в роботі архітекторів та дизайнерів. Склоблоки зможуть стати гармонійним елементом у інтер’єрі Вашої вітальні, спальні, кухні та ванної кімнати, додати функціональності та вишуканості офісу, ресторану, кав’ярні, басейну, магазину, салону...

Форми та розміри склоблоків

 

Стандартний склоблок

Половинка склоблока

Торцевий склоблок  
TER Lineare

Кутовий склоблок
TER Curvo

Торцева половинка склоблока
ANG Quadrato

Торцевий склоблок
ANG Esagonale

  Прозорий Матовий Прозорий Матовий

Колір та відтінки склоблоків, який Ви можете спостерігати на екрані вашого комп'ютера або на сторінках, що роздрукованих з нашого сайту, можуть відрізнятися від дійсних кольорів та відтінків, тому вони демонструються тільки як приклад.