Інструкція при оплаті через термінал

Покрокова інструкція оплати за допомогою терміналу

Крок №1. Для того, щоб почати роботу з терміналом, Вам потрібно ввести в меню терміналу свій номер телефону або номер картки, якою Ви володієте. На Ваш вказаний номер телефону, Вам прийде повідомлення з кодом, який потрібно ввести для того, що б увійти в меню терміналу для проведення оплати на рахунок. Отже, Ви зайшли на головну сторінку меню терміналу:


Крок №2.  Взображуваному меню, необхідно вибрати пункт "Оплата інших послуг"

 

Крок №3. Після того як Ви перейшли в це меню, далі потрібно вибрати "Знайте підприємство за назвою або за реквізитами"

 

Крок №4. У меню, вибираємо "Розрахунковий рахунок" натисканням на іконку віртуальної клавіатури

 

Крок №5. Вполе "Розрахунковий рахунок" потрібно ввести номер розрахункового рахунку. Скорочено на рос.мові: Р/ С, на укр..мові: Р/ Р. Номер рахунку Ви можете знайти в наданих Вам реквізитах у рахунок-фактурі. 

Увага!!! Рахункипочинаються тільки з 2600 - поточний рахунок юридичної особи. Після чого, потрібно натиснути на кнопку "Продовжити"

 

Крок №6. Внаступному меню Вам відобразиться знайдене підприємство, на рахунок якого ви намагаєтеся зробити оплату. Якщо назва підприємства і розрахунковий рахунок вірні, натискайте на цю кнопку. Далі вам можуть запропонувати вибрати призначення платежу: "Оплата за послуги" або "Оплата за товар". Виберете потрібне: "Призначення платежу": за товари згідно рахунку-фактури ВИ-ХХХХХХ7 від ХХ.ХХ.2016

 

Крок №7. Після підтвердженняреквізитів одержувача платежу, Ви перейдете в меню, де Вам потрібно буде вказати свої дані ПІБ.

Вкажіть суму Вашого платежу. Врахуйте, що термінал здачі не дає і багато з них не приймає купюри до 10 грн. Якщо ви плануєте оплачувати готівкою. Але залишок коштів, термінал запропонувати перевести Вам на Ваш мобільний номер телефону або на карту ПриватБанку. Натисніть на кнопку "Продовжити" далі ви вже перейдете до самої оплаті, де Вам запропонують оплатити готівкою або карткою і підтвердити платіж.
Платіжний термінал видасть вам чек. 

Обов'язково зберігайте його! Адже це документ, що підтверджує факт досконалої оплати!!

 

Пам'ятайте, що якщо Ви не розібралися як користуватися терміналом, Ви завжди зможете звернутися за допомогою до консультанта або операціоніста.