Статті про склоблоки

6 грудня 2018

Які склоблоки краще купувати

Скляні стіни стильно виглядають в різних приміщеннях . У догляді вони невибагливі і до того ж мають безліч позитивних властивостей. Якщо ви хочете зробити красиве і функціональне приміщення з декором з склоблоків , то потрібно вибрати тільки якісні вироби .
 
Цегла зі скла
 
Склоблоки складаються з двох частин. Вони порожні всередині і ця порожнеча може заповнюватися повітрям або вакуумом. Якщо ви плануєте використовувати їх для внутрішньої обробки , то краще всього вибирати склоблоки з повітрям. Відповідно, для вуличних робіт підійдуть вироби з вакуумом.
 
 
На сьогоднішній день існує безліч фірм , які надають широкий асортимент склоблоків. Купити можна різні вироби :
• прозорі або кольорові ;
• квадратні , круглі або прямокутні;
• глянцеві або матові ;
• гладкі або рельєфні ;
• розсіюють світло або пропускають його ;
• з візерунком або аплікаціями.
 
У такому розмаїтті легко розгубитися тому, хто вперше стикається з покупкою цих виробів. Щоб швидко вибрати якісні склоблоки , найкраще звернути увагу на продукцію заводів групи Seves . Це один з лідерів у виробництві даного матеріалу , в асортиментній лінійці якого представлені такі марки , як Vetroarredo , Weck , Vitrablok , Sindaco і Vidromatone . Серії склоблоків Seves налічують десятки різних кольорів , кілька видів форм і мають різну прозорість , тому підібрати підходящий варіант для вашого будинку не складе труднощів.
 
Як вибрати склоблоки Seves ?
 
Перш ніж купувати склоблоки , потрібно заміряти площу, де буде розташовуватися майбутня конструкція . Це необхідно , оскільки вироби Seves мають різні розміри , а вам потрібно буде розрахувати , скільки штук треба купити. Якщо ви хочете зробити щось унікальне , і вам потрібні нестандартні вироби , то переживати не варто - Seves пропонує вам і склоблоки - половинки , і торцеві склоблоки , які допоможуть втілити найсміливіші ідеї.
 
 
Після зразкового підрахунку кількості матеріалу , необхідно уявити, як повинна виглядати конструкція . Прозора або матова ? Кольорова або однотонна ? В яскравих або в спокійних тонах ? Ви можете дати волю своїй неординарній фантазії , так як продукція Seves готова задовольнити абсолютно будь-які дизайнерські бажання.
 
Чому Seves?
 
Ви звернули увагу і на інші марки склоблоків ? Можливо, вони будуть хорошими. Але тільки вироби Seves гарантують ідеальне якість всієї конструкції!
 
Відмінні ідеї , чудове їх виконання і сучасні технології - далеко не повний перелік переваг цих склоблоків ! Вони міцні і володіють одними з кращих термо- і звукоізоляційних характеристик у світі. Для їх виготовлення використовують тільки найкращу сировину , і кожен виріб відповідає всім європейським екологічним стандартам , тому їх можна використовувати навіть для оформлення кімнат для маленьких дітей. Конструкції з таких склоблоків не мають терміну придатності.
 
Також у Seves є запатентована система енергозбереження. З її допомогою пропускання тепла у склоблоків знижується до 50%! Такі результати досягаються за рахунок унікальної скляної пластини, яка знаходиться між половинок склоблоків.
 
Склоблоки Seves - це ідеальний варіант для створення інтер'єрів та екстер'єрів з родзинкою . Вони стануть їх прикрасою і будуть приносити радість власникові і естетичну насолоду всім , хто буде бачити конструкцію з них.