Basic - це базова серія склоблоків Seves.
Кольорові ідеї
Вашого інтер'єру

Серії склоблоків: Традиційні склоблоки Basic

Basic - серія традиційних склоблоків, які отримали нову інтерпретацію у відповідності стандартам якості компанії Seves. Серія Basic включає в себе склоблоки, призначені як для внутрішньої, так і для зовнішнього застосування, завдяки гамі виробів, нейтральних за візерунками, оптимально поєднують в собі структурний і практичний аспекти які можуть підкреслити їх найважливішу функцію це пропускання світла.

Склоблоки серії Basic поєднує в собі міцність та елегантність, багатовікові традиції роботи зі склом флорентійських та богемських майстрів, використання виключно найкращої сировини і найбільш сучасних технологій.

БЕЗБАРВНІ СКЛОБЛОКИ

Колекція безбарвних склоблоків Basic ідеально підходить для застосувань скрізь, де склоблок використовується переважно для його основної характерної функції це пропускання світла.

В колекція безбарвних склоблоків Basic представлені два типи виробів: стандартний квадратний склоблок, розміри склоблока - 190x190x80 мм та половинка склоблока, розміри половинки склоблока - 190x90x80 мм, які доступні у різноманітних виконаннях. Ця колекція склоблоків може бути в прозорому або матовому виконанні, можуть застосовуватися як в інтер'єрі, так і екстер'єрі.

1908/C

1908/W

1908/H

1908/Savona

1908/Sponge

1908/WM

1908/CM

1908/8W

КОЛЬОРОВІ СКЛОБЛОКИ М'ЯКИХ ВІДТІНКІВ

Гамма склоблоків, яка доповнює серію Basic, пофарбована у 7 основних м'яких кольорах: блакитний, фіолетовий, бронзовий, зелений, сірий, рожевий та бірюзовий, які відібрані спеціально для дизайнерських проектів. Склоблоки цієї серії пофарбовані зсередини, можуть бути прозорими або матовими, і мають два типи малюнка: стандартний гладкий склоблок та склоблок з малюнком типу «Хвиля».Блоки цієї колекції можуть використовуватися з іншими склоблоками серії Basic від Seves.

1908/W
Aquamarine

1908/W
Blue

 

1908/W
Brown

1908/W
Green

 

1908/W
Grey

 

1908/W
Pink

 

1908/W
Turquoise

1908/W
Aquamarine M

1908/W
Blue M

1908/W
Brown M

1908/W
Green M

 

1908/W
Grey M

1908/W
Pink M

 

1908/W
Turquoise M

 

КОЛЕКЦІЯ КОЛЬОРОВИХ СКЛОБЛОКІВ BRILLY

Колекція склоблоків Brilly представляє діапазон яскравих кольорів у серії Basic, пропонуючи нові розширені можливості для дизайнерів інтер'єрів і архітекторів. У колекції Brilly доступні 9 яскравих кольорів: жовтий, помаранчевий, червоний, синій, бронзовий, зелений, рубіновий, фіолетовий, бірюзовий, у виконанні стандартного гладкого склоблока та склоблока з малюнком типу «Хвиля». Блоки цієї колекції можуть використовуватися з іншими склоблоками серії Basic від Seves.

 

Brilly 1908/W BB
Blue

 Brilly 1908/W BR
Bronze

Brilly 1908/W GR
Green

Brilly 1908/W OR
Orange

Brilly 1908/W VI
Violet

Brilly 1908/W RO
Red

Brilly 1908/W GL
Yellow

Brilly 1908/W RU
Ruby

Brilly 1908/W BT
Turquoise

 

Рекомендується використовувати дані склоблоки тільки для внутрішнього інтер'єрного застосування, та уникати місць потрапляння прямих сонячних променів. Можливо матування даних склоблоків на замовлення.

 

КОЛЕКЦІЯ КОЛЬОРОВИХ СКЛОБЛОКІВ BRILLY C

Колекція склоблоків BRILLY C представлена​​ у 5 яскравих кольорах: рожевий, червоний, фіолетовий, бронзовий, та помаранчевий. Склоблоки BRILLY 1919/С пофарбовані зсередини і мають гладку поверхню без малюнка. Склоблоки BRILLY 1919/С виробляються в стандартному розмірі 190х190х80мм та сумісні з іншими блоками серії Basic від Seves.

Brilly 1919/C
Rose

 Brilly 1919/C
Bronze

Brilly 1919/W
Orange

Brilly 1919/C
Rouge

Brilly 1919/C
Violet

Рекомендується використовувати дані склоблоки тільки для внутрішнього інтер'єрного застосування, та уникати місць потрапляння прямих сонячних променів. Можливо матування даних склоблоків на замовлення.

 

СПЕЦІАЛЬНІ СКЛОБЛОКИ

Для лаконічного завершення стін і поверхонь в серії безбарвних склоблоків Basic пропонуються спеціальні торцеві і кутові склоблоки. Спеціальні торцеві і кутові склоблоки Seves ідеально підходять для створення окремих стін і перегородок з склоблоків для інтер'єрів та екстер'єрів, коли закінчення стіни або перегородки не має протилежного опори.

 

Curv end block

Lin end block

Neutro TER Lineare O

Neutro TER Curvo O

Сorner squared 1919/8 W

 

 

Використання спеціального торцевого або кутового блоку дозволяє обмежити використання інших матеріалів, для більш простого і швидкого монтажу та одержати більш легкий і естетичний кінцевий результат. Блоки цієї серії можуть використовуватися з іншими склоблоками серії Basic від Seves.

 

Колір та відтінки склоблоків, який Ви можете спостерігати на екрані вашого комп'ютера або на сторінках, що роздрукованих з нашого сайту, можуть відрізнятися від дійсних кольорів та відтінків, тому вони демонструються тільки як приклад.


Basic - це базова серія склоблоків Seves.