Статті про склоблоки

25 березня 2019 Де можна використовувати склоблоки?

У даній статті описуються найчастіші способи застосування склоблоків. Стаття містить фотографії.

22 березня 2019 Склоблоки у ванній

Склоблоки для ванної - стійкі і міцні, легко піддаються чищенню та санітарній обробці, не псуються в умовах високої вологості, що сприяє їх застосуванню.


25 лютого 2019 Склоблоки: переваги для декоративного оформлення

У багатьох при розмові про такий будівельний  матеріалі, як склоблоки, виникають асоціації з смутними стінами неприємного болотного кольору, які до сих пір збереглися в деяких державних лікарнях, школах і лазнях.
 
Не так давно, склоблоки представляли собою порожнисті скляні цеглинки, які мають далеку від рівною поверхню і невизначений каламутний колір. Часто білого або темно-зеленого відтінку. Але сьогодні це зовсім не так. Склоблоки (скляні блоки) це дуже якісний та гарний матеріал, з чудовими барвами та безліччу варіантами використання. 

18 лютого 2019 Еко-стиль та склоблоки

Еко-стиль перетворився за останні десять років оформлення інтер'єру в модне віяння з цілим списком позитивних якостей. Умови сучасної і багато в чому синтетичного життя, істотно обмежують можливості повноцінного спілкування з природою.


4 лютого 2019 Склоблоки - чи в усіх інтер'єрах доречні?

На ринку будівельних матеріалів можна знайти величезну різноманітність пропозицій для внутрішнього і зовнішнього оформлення приміщення. Але найоригінальніший спосіб, який сподобається і прихильникам строгих геометричних форм, і шанувальникам різнокольорових, яскравих і оригінальних рішень - це склоблоки.
 
На питання «в яких стилях інтер'єру доречно використовувати склоблоки?» Можна сміливо сказати - у всіх! Завдяки тому, що вони мають різні розміри, колір і структуру, декор з склоблоків можна «впровадити» як в стару-добру класику, так і в ультрасучасний хай-тек.

3 січня 2019 Стіни та перегородки зі склоблоків

Сьогодні склоблоки - це не ті похмурі скляні квадрати, якими характеризується безліч приміщень минулої епохи, починаючи від шкіл і закінчуючи кабінетами робочих установ.


21 грудня 2018 Склоблоки - універсальний декоративний матеріал

Факти використання скляних блоків в будівництві відзначені ще в СРСР. Тоді існував лише один вид виробів, який представляв собою порожнистий цегла, грубувато спресований, має до того ж нерівну поверхню і брудно-каламутний колір.


6 грудня 2018 Які склоблоки краще купувати

На сьогоднішній день існує безліч фірм , які надають широкий асортимент склоблоків. Купити можна різні вироби


28 листопада 2018 Повітряні і сонячні стелі зі склоблоками

Вперше для будівельних робіт склоблоки почали використовуватися на початку ХХ століття всесвітньо відомим декоратором П'єром Шаро і новатором в області архітектури Ле Корбюзьє.