Про компанію

Профіль компанії

Група компаній The Seves Group, є світовим лідером у двох областях: це ізоляційні матеріали для генераторів електроенергії та електропроводки і склоблоки для інтер'єру та будівництва.

Склоблоки Seves володіють 36% ринку склоблоків, що виробляються і продаються в світі. Лінійка склоблоків що виробляються Seves досить широка і включає в себе: колекцію з дев'ятьма різними яскравими кольорами, колекцію склоблоків нейтральних кольорів, а також колекцію склоблоків з 200 різними візерунками.

На сьогоднішній день виробництво склоблоків Seves об'єднало в собі традиції і ноу-хау відомих світових виробників, таких як: Vetroarredo, Vitrablok, Weck, Vidromatone, Sindaco.

При виробництві склоблоків Seves забезпечується висока якість продукції, відповідність технологічним суворим структурним стандартам, дотримуючись при цьому екологічних норм для навколишнього середовища і споживачів.

Причини успіху компанії

Успіх склоблоків Seves пояснюється чітко поставленими цілями і політикою компанії, і полягає у максимальному використанні потенціалу склоблока, перетворюючи його з допоміжного матеріалу в традиційний елемент інтер'єрного художнього оформлення простору.

З перших днів свого заснування компанія Seves поставила перед собою мету змінити правила виробництва і призначення склоблока, який занадто довго вважався недорогим, виключно функціональним матеріалом в будівельній області, який використовувався в основному в приміщеннях з недостатнім освітленням.

Компанія Seves вклала у виробництво склоблоків передові технології, приділивши особливу увагу чистоті, прозорості, блиску, міцності виробів. Були використані та додані ексклюзивні характеристики, які колись призначалася тільки для виробництва складного скла, це колір склоблока.

Поліпшення процесу раціоналізації виробництва змінили і розширили всю лінійку продуктів з моделями і додатковими модулями для створення індивідуальних рішень. Впровадження нових досліджень і розробок впровадили нові методи установки стін з склоблоків, використовуючи нові спеціальні розчини для кладки та обробки, а також поступове зменшення шва кладки між склоблоками до 2мм.

Склоблоки з особливими естетичними характеристиками

Завдяки використанню сировини найвищої якості, спеціально розробленого обладнання, застосування старовинних і експериментальних технологій фарбування та обробки поверхні, а також суворим правилам контролю якості склоблоки Seves перетворила старий склоблок в склоблок, як нове витончений виріб для внутрішнього та зовнішнього використання в інтер'єрі, для дому, для містобудування, що виготовляються до потреб замовника та призначенням матеріалу.

Сьогодні склоблок Seves є матеріалом для ексклюзивного ринку, більш не будівельним матеріалом, а самостійною одиницею, яка повністю відображає і підкреслює весь свій потенціал, в тому числі і як елемент інтер'єру, незамінним союзником для особливих естетико-формальних творінь і рішень проектувальників, архітекторів та дизайнерів приміщень.